مشخصات اکسیژن ساز ایرسپ مدل Airsep Concentrator Model VisionAire

 قیمت: 52,300,000 تومان
 
 • برند: Airsep
 • مدل: visionaire
 • کشور سازنده: آمریکا
 • گارانتی: ۲ سال
 • خدمات پس از فروش: 10 سال
 • وزن: ۱۳.۶ کیلوگرم
 • ابعاد: ۳۵.۸*۲۹.۲*۵۲.۸ سانتی متر
 • میزان صدا: 45 db
 • حداکثر اکسیژن خروجی: 5lit/min
 • درصد خلوص اکسیژن: 97%
 • آلارم قطع برق: دارد
 • خروجی نبولایزر: دارد
معرفی اکسیژن ساز ایرسپ:

دستگاه اکسیژن ساز خانگی Airsep، بسیار سبک، کم صدا و با توانایی تنظیم خروج اکسیژن حداکثر ۵ لیتر بر دقیقه می‌باشد. این دستگاه دارای خروجی مطبوع و مناسب بوده و استفاده از آن برای کاربر بسیار راحت است. کمپانی چارت (Chart) کشور آمریکا این دستگاه را برای مصارف خانگی و حرفه ای تولید نموده است.

دستگاه اکسیژن ساز ایرسپ دارای نمایشگر سطح اکسیژن خروجی بوده و با دارا بودن ماسک های مخصوص اطفال و بزرگسال دامنه وسیعی از کاربران را پوشش می‌دهد.

بیماران حاد ریوی، بیماری‌های قلبی، پنومونی، آمبولی ریه، آمفیزم، سندروم اضطرار تنفسی، کرونا، آسم و ... می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند.

زندگی بسیاری از بیماران به این دستگاه‌های اکسیژن ساز وابسته است و برای تامین مستمر اکسیژن در محیط خانه یا بیماران نیازمند به اکسیژن تراپی، مفید خواهد بود. میزان اکسیژن مورد نیاز هر بیمار اغلب با واحد لیتر در دقیقه (LPM) معین می شود.

از دیگر ویژگی‌هایی که دستگاه اکسیژن ساز ایرسپ Airsep را از سایر دستگاه‌های مشابه برای مصارف خانگی متمایز می‌کند:

- صدای کمتر از 45 db (۴۵ دسی بل)

- خلوص اکسیژن ۹۷ درصد

- وزن کم (۱۴ کیلوگرم)

- توان برق مصرفی: ۲۹۰ وات

- ظرف مرطوب ساز بزرگ با قابلیت باز و بسته کردن آسان

- دارا بودن قطع کننده خودکار در صورت وقوع نوسان برق

- آلارم های هشداردهنده در صورت قطع برق

- آلارم مخصوص برای زمان¬های افت راندمان تولید اکسیژن

- دارای نبولایزر بوده که در واقع دو کارکرد در یک دستگاه

- دارای کیفیت قابل توجه و طول عمر بسیار بالا

با توجه به ویژگی‌های ذکر شده، دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرسپ یکی از پرفروش ترین و مطرح ترین دستگاه‌های اکسیژن ساز در جهان است.

مزایای استفاده از دستگاه اکسیژن ساز ایرسپ airsep نسبت به کپسول اکسیژن:

برای افرادی که قصد تهیه دستگاه تنفسی را دارند همیشه این سوال پیش می‌آید که کپسول اکسیژن تهیه کنند یا دستگاه اکسیژن سازی مانند مانند دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرسپ؟

اصلی ترین تفاوت اکسیژن سازی ماند Airsep با کپسول اکسیژن در این است که دستگاه اکسیژن ساز قادر به تولید اکسیژن به صورت نامحدود در طی شبانه روز است، در حالی که کپسول اکسیژن تنها مخزن و محفظه ای است که اکسیژن در آن ذخیره می گردد و پس از مدت زمان استفاده مشخص بیمار خالی می‌گردد و نیاز به شارژ شدن بصورت مکرر دارد.

سایر مزایای اکسیژن ساز:

۱- امنیت و آرامش:

کپسول ممکن است دچار نشستی شود و اکسیژن اشباع شده در آن موجب آتش سوزی گردد اما در دستگاه اکسیژن ساز ایرسپ Airsep ، کمپرسور وظیفه تولید اکسیژن را بر عهده دارد که این امر، احتمال وقوع آتش سوزی در این نوع دستگاه را کمتر می‌کند و به طور کلی دستگاه اکسیژن ساز از این نظر ایمن تر می‌باشد.

۲- ثبات:

پیش تر گفتیم کپسول اکسیژن تنها مخزن و محفظه ای است که اکسیژن در آن ذخیره می گردد و پس از مدت زمان استفاده مشخص بیمار خالی می گردد و نیاز به شارژ شدن بصورت مکرر دارد اما دستگاه های اکسیژن ساز ایرسپ و غیره چون قادر به تولید اکسیژن از هوای اطراف خود هستند هیچگاه دچار کمبود اکسیژن نمی‌شوند.

۳- حمل و نقل و جابجایی:

اکسیژن سازهایی مانند دستگاه اکسیژن ساز Airsep به دلیل اینکه نیازی به شارژ مکرر ندارند طبیعتاً در پی آن احتیاج به حمل و نقل مانند کپسول های اکسیژن وجود ندارد. از آنجایی که کپسول اکسیژن بسیار حجیم، سنگین و جاگیر است به هنگام شارژ کردن، حمل و نقل مشکلات فراوانی را برای بیماران به وجود خواهد آورد.

۴- هزینه و صرفه جویی:

ابتدا ممکن است هزینه دستگاه اکسیژن ساز نسبت به کپسول اکسیژن بیش تر به نظر برسد، اما تمام هزینه های اکسیژن ساز در ابتدای خرید پرداخت می شود و پس از آن نیاز به هزینه های اضافی از قبیل: جابجایی، شارژ و ... نخواهد داشت. در حالی که کپسول اکسیژن ممکن است چندین بار در روز و در هر ساعتی از شبانه روز نیاز به شارژ یا تعویض پیدا کند که هزینه بیشتری نسبت به دستگاه اکسیژن ساز به بیمار تحمیل می‌شود.